(+372) 513 6334 E-R 9:00-17:00 Laki 6, 10621 Tallinn, Harju maakond
(+372) 513 6334 E-R 9:00-17:00 Laki 6, 10621 Tallinn, Harju maakond
svelt gisowattarmeco

Tempo Tech

Tugev  alumiiniumist tellingusüsteem – maksimaalne tellingu kõrgus 13 m

Tempo Tech on konstruktsiooniga, kus pulgad on keevitatud otse raami külge. Tellingu paigaldamine on väga kiire ning toode on valmistatud äärmiselt tugevast kergest alumiiniumsulamist: rooste materjali ei kahjusta (garantii 5 aastat). Süsteem on ohutu ja sobib sagedaseks kasutamiseks. Tempo Tech koosneb moodulitest, mis võimaldab kasutajal kohandada tellinguid iga töö jaoks. Tempo Tech on saadaval kahe erineva laiusega: 0,74 m (S) ja 1,35 m (L) ning kolme erineva pikkusega: 2,0/2,5/3,0 m.

TEHNILISED OMADUSED
4 piduriga ratast Ø 150 mm (Tempo Tech L)
4 piduriga ratast  Ø 125 mm (Tempo Tech S)
4 reguleeritavat jalga 400 mm
4 stabilisaatorit
2 aluse horisontaali
4 diagonaali iga vahedetaili ja vastavate raamide jaoks (Tempo Tech L)
2 diagonaali iga vahedetaili ja vastavate raamide jaoks (Tempo Tech S)
1 kaitsepiire

Tööplatvormid
Tööplatvorm on kerge ja äärmiselt tugev ning koosneb alumiiniumraamist ja puitplaadist, mis on libisemiskindel ja värvitud ilmastikukindla värviga.
Komplektis on servapiirdelauad, et vältida tööriistade allakukkumist töötamise ajal. Wind-lock klamber kinnitab platvormi konstruktsiooni külge.

Stabilisaatorid
4 tugevat stabilisaatorit muudavad tellingu laiemaks, kinnitamine tellingusüsteemi külge on klambrite abil väga lihtne. Variante on kaks, standardne (väike, keskmine või suur) või teleskoobiga. Mittelibisev perforeeritud PVC jalg tagab haarduvuse pinnaga, kasutusjuhendis on näidatud, kuidas stabilisaatorit paigutada.

Iselukustuvad konksud
Alumiiniumist iselukustuvad konksud, mis haakuvad automaatselt tellinguraami külge, tagades enam kui 225° kontaktpinna, et torn ideaalselt püsti seisaks. Kinnitusserv on tugevdatud, et muuta see löögikindlaks. Horisontaali või diagonaali mudel ja pikkus on trükitud konksule, et seda oleks kohe võimalik kindlaks teha.

Diagonaalid ja horisontaalid
Ø 50 mm läbimõõduga diagonaalid ja horisontaalid takistavad torntellingut paindumast või pöördumast. Saadaval on kolm pikkust: 2,0, 2,5 ja 3,0 m, olenevalt töölava pikkusest.
Kõikidel diagonaalidel ja horisontaalidel on trükitud mudel ja pikkus.
Diagonaalid on samuti eristatavad, kuna need on perforeeritud.

Kõikidel komponentidel on märgitud tootmisaasta ja Svelti logo.