(+372) 513 6334 E-R 9:00-17:00 Laki 6, 10621 Tallinn, Harju maakond
(+372) 513 6334 E-R 9:00-17:00 Laki 6, 10621 Tallinn, Harju maakond
svelt gisowattarmeco

Bingo

Kompaktne elektriline mitmeotstarbeline materjalitõstuk

Kompaktne elektrilise tõstemehhanismiga mitmeotstarbeline tõstuk. Tõstesammas kontrollitud paindega alumiiniumist. Saadaval kandevõimega 200 kg (kuni 1,5 m tõstmiskõrgusega) ja 100 kg 1,5 kuni 2,0 m tõstmiskõrgusega.
2 plii- / happeakut ja 12V 38Ah akulaadija tõstukil.
Kasutatavad on üheksa standardtarvikut, mille hulka kuuluvad kahvlid, platvormi spiraalid, rulltõstuk, rullkonveier jne.
Teised rakendused, tõstukid ja mõõdud saadaval tellides vastavalt kasutaja soovidele.
Toiduaine- ja keemiatööstuse rakenduste jaoks on saadaval ka Aisi 304 roostevabast terasest versioon.
Suurepärane tööriist, mis sobib kõikidele kasutajatele, kes peavad tõstma erinevat liiki seadmeid (nt. õhksoojuspumbad).
Mugav, lihtne kasutada ja mitmeotstarbeline.

RULLIK – KASUTUSOTSTARVE:
Erinevate raskuste tõstmine, transportimine ja ladustamine. Rulliku otstes asuv kinnitus tagab ohutu transpordi.
KASUTUSVALDKONNAD: haiglad, tehnikaettevõtted, logistikaettevõtted, erinevate materjalide müügiettevõtted.

KONKS – KASUTUSOTSTARVE:
Vormide või seadmete liigutamine
KASUTUSVALDKONNAD: Tehnikaettevõtted

LISATARVIKUTE KASUTUSOTSTARVE:

SPIRAAL: kauba maast või kaubaaluselt võtmine ja soovitud kohale asetamine (masinale või riiulile või mujale),sisemine südamik on 100% täidetud spiraaliga.
RULLIKUTEGA SPIRAAL: kui kaup peab spiraalil liikuma, siis tänu rullikutele keerleb see spiraalil palju kergemini võrreldes sellega kui tegemist on ainult spiraaliga.
RATASPOOL: pooli võtmine vertikaalasendist (maast või kaubaaluselt) ning pingutuseta horisontaalasendisse asetamine, et paigutada see sõidukisse või riiulile (südamikupool on tõstuki „ninaga” vaid osaliselt hõivatud)
KINNITUSPOOL: samad kasutusotstarbed nagu spiraalil, kui pool peab jääma täiesti vabaks, aga olemas on ruum pooli ümbritsemiseks väljastpoolt.
RULLIDE RAAM: pooli on valikuna võimalik raamile kerida, mis võib ka pöörelda.
KASUTUSVALDKOND: kergetööstus, tootmine, trükitööstus, tehnikaettevõtted, farmaatsiatööstus, toiduainete suurtootmine (pasta, maiustused jne) ja joogitööstus (mineraalvesi ja muu).

PLATVORM – KASUTUSOTSTARVE: töö planeerimine või toiduainete, ravimite, trükitoodete, seadmete, erinevate karpide või purkides olevate materjalide kandmine (saadaval ka roostevabast terasest või servadega)
KASUTUSVALDKOND: haiglad, kaubanduskeskused, kauplused, seadmekauplused, trükiettevõtted, tööstus (automaatseid masinaid kasutavad), pakendamine

KAHVLID – KASUTUSOTSTARVE:
Minikaubaaluste (kaubaaluste vahendid) või erineva kuju ja suurusega lahtise kauba transportimine / laadimine / mahalaadimine.
KASUTUSVALDKOND: logistika ja muud sektorid, kus operaator peab tõstma kaupu, mille raskus ületab seadusega ettenähtu.

Bingot on võimalik tarvikutega vastavalt kliendi soovidele kohandada.